Series
Ratings
56
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.0
On AirRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Capital ScandalRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
My Fair PrincessRated ★ 5.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
Gap DongRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5