Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 4.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Melo MovieRated ★ 3.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
MaidRated ★ 4.0
A Murder at the End of the WorldRated ★ 3.0
One DayRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Black DovesRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 4.5
DearestRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0