Series
Ratings
23
You're BeautifulRated ★ 4.0
GhostRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
SignRated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 3.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0