Movies
Ratings
156
ShrekRated ★ 2.0
Marley & MeRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 3.5
EnchantedRated ★ 3.0
High School Musical 2Rated ★ 3.5
High School MusicalRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 4.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 3.5
A Clockwork OrangeRated ★ 2.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 1.5
AnastasiaRated ★ 3.5
Saw IIIRated ★ 0.5
My Love, My BrideRated ★ 3.0
Silent HillRated ★ 0.5
Pacific RimRated ★ 3.5