Series
Ratings
146
Lovestruck in the CityRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
The Interest of LoveRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.0
MelancholiaRated ★ 3.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
My Unfamiliar FamilyRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Search: WWWRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5
Our BluesRated ★ 4.0
Never Have I EverRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
The Red SleeveRated ★ 4.5
The Outstanding WomanRated ★ 4.0
You Drive Me CrazyRated ★ 4.0