Movies
Ratings
75
Good NewsRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ReboundRated ★ 3.0- This is the presidentRated ★ 3.0
HuntRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 2.0
Space SweepersRated ★ 3.5
6 UndergroundRated ★ 2.5
The Devil All the TimeRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.0