Titles you rated
Don't BreatheRated ★ 5.0
MementoRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 5.0
NerveRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Drag Me to HellRated ★ 0.5
The Devil's GameRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
PlushRated ★ 3.5
SurrogatesRated ★ 3.0
Thermae RomaeRated ★ 3.5
Muriel's WeddingRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 5.0
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 0.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
HancockRated ★ 5.0