Titles you rated
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 2.5
RudderlessRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.0
The Brand New TestamentRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.5
ChefRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
The TreacherousRated ★ 1.0
GattacaRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 2.5
UpRated ★ 4.0