Titles you rated
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
The Princess and the MatchmakerRated ★ 2.0
FamilyhoodRated ★ 2.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5
CarolRated ★ 3.0
The JudgeRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 2.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Eat Pray LoveRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
The InternRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.0