Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Young Sheldon Season 6Rated ★ 4.0
Young Sheldon Season 7Rated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
Young Sheldon Season 5Rated ★ 4.0
Young Sheldon Season 4Rated ★ 4.0
What If...? Season 1Rated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 4.0
StartupRated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
RiverdaleRated ★ 3.0
RiverdaleRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 4.5
RiverdaleRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 4.0