Titles you rated
127 HoursRated ★ 3.5
Starship TroopersRated ★ 3.0
FarinelliRated ★ 3.5
Crows ZeroRated ★ 2.5- The ScamRated ★ 2.5
The Phantom of the OperaRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 2.0
FluRated ★ 2.0
Pacific RimRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
Be With YouRated ★ 3.0
AmélieRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 1.0