Movies
Ratings
95
RatatouilleRated ★ 4.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 5.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 5.0
Perfect GameRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 2.5
TedRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5