Series
Ratings
71
Killing EveRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 5.0
The Little Drummer GirlRated ★ 5.0- WhitechapelRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Vampire ProsecutorRated ★ 3.5
East of EdenRated ★ 0.5
H.I.TRated ★ 3.0
Miss KoreaRated ★ 2.5
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0
BigRated ★ 0.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 1.0
High KickRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 1.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 2.0
Full HouseRated ★ 2.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0