Series
Ratings
201
My Life with the Walter Boys Season 1Rated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Queen of the SouthRated ★ 4.0
DevsRated ★ 5.0
The StrangerRated ★ 3.5
Queen of the SouthRated ★ 4.0
Queen of the SouthRated ★ 4.0
Queen of the SouthRated ★ 4.0
AtypicalRated ★ 4.5
AtypicalRated ★ 4.5
AtypicalRated ★ 4.0
Friends Season 8Rated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 3.5
SuitsRated ★ 3.0
SuitsRated ★ 3.0
SuitsRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0