Titles you rated
TroyRated ★ 4.0
CubeRated ★ 5.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.5
The MercilessRated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.5
MissingRated ★ 2.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 2.5
Air Force OneRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 3.5
Vertical LimitRated ★ 3.0
The GuardianRated ★ 2.5
HancockRated ★ 3.0