Series
Ratings
15
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 2.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
The PacificRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 4.5
MisfitsRated ★ 4.5
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0