Titles you rated
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 4.5
Into the StormRated ★ 4.0
AnnabelleRated ★ 4.5
SpeciesRated ★ 2.5
The Royal TailorRated ★ 3.0
Wedding DressRated ★ 4.5
Snow White and the HuntsmanRated ★ 4.0
AnacondaRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 4.5
Bloody ReunionRated ★ 4.0
C'est Si BonRated ★ 4.5
The Guard PostRated ★ 4.0
Don't ClickRated ★ 3.5
Drag Me to HellRated ★ 3.0
CommitmentRated ★ 4.0
Wrath of the TitansRated ★ 3.5
JunoRated ★ 3.5
[REC]²Rated ★ 3.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.5
The Mask of ZorroRated ★ 4.5