Series
Ratings
11
The New Prince of Tennis OVARated ★ 5.0
Hunter X Hunter OVARated ★ 5.0- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 4.5
테니스의 왕자 OVA : 전국대회편Rated ★ 5.0
Digimon FrontierRated ★ 5.0
Digimon TamersRated ★ 5.0
Mrs. PepperpotRated ★ 5.0
SlayersRated ★ 5.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0