Series
Ratings
13
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
The RebelRated ★ 5.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.0
Let’s Live KindlyRated ★ 3.0
Mari and MeRated ★ 2.5
Half-Moon FriendsRated ★ 4.5- Code: Secret RoomRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Two WeeksRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5