Movies
Ratings
973
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 3.0
Love the Way You AreRated ★ 1.5
The Left EarRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.5
Start-UpRated ★ 2.0
Shusenjo: The Main Battleground of Comfort Women IssueRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 3.0
Red Shoes And The Seven DwarfsRated ★ 2.0