Titles you rated
- The Long Road HomeRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 2.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 2.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 2.5
Demon SlayerRated ★ 2.5
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.5
March of the Ants Season 5Rated ★ 5.0
March of the Ants Season 4Rated ★ 5.0