Movies
Ratings
402
American SniperRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 3.5
CommitmentRated ★ 3.5
Ju-on: The GrudgeRated ★ 1.5
Mr. Bean's HolidayRated ★ 3.5
Alien: ResurrectionRated ★ 3.5
Act of ValorRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 4.0
The Hangover Part IIRated ★ 3.5
SurrogatesRated ★ 3.0
Stuart Little 2Rated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 3.5
BeanRated ★ 3.5
AntzRated ★ 3.5
HindsightRated ★ 3.0
1408Rated ★ 2.0
102 DalmatiansRated ★ 3.5
Battlefield HeroesRated ★ 3.0
EpitaphRated ★ 2.0
127 HoursRated ★ 3.0