Titles you rated
Super Daddy YeolRated ★ 5.0
TazzaRated ★ 4.5
Lovers of HaeundaeRated ★ 4.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 3.5
IRIS 2Rated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 4.5
Three DaysRated ★ 4.5
Big ThingRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.5
GiantRated ★ 4.5
You Are All SurroundedRated ★ 4.5
Doctor StrangerRated ★ 4.5
History of a SalarymanRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5
SignRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.5