Movies
Ratings
26
ZootopiaRated ★ 5.0
CarolRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 2.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 5.0