Titles you rated
The World of LoveRated ★ 5.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 1.5
Next SoheeRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Moonlit WinterRated ★ 3.0
CobwebRated ★ 2.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
BrokerRated ★ 2.0
The Dream SongsRated ★ 2.5
Citizen of a KindRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 5.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 1.0
HuntRated ★ 2.5
The MercilessRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0