Titles you rated
Mercy for NoneRated ★ 2.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
VigilanteRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 1.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
MessiahRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 5.0