Titles you rated
Last HolidayRated ★ 5.0
Nim's IslandRated ★ 3.5
Ruby SparksRated ★ 3.0
BurntRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
A Cinderella StoryRated ★ 3.0
Just FriendsRated ★ 3.0
What Women WantRated ★ 3.0
Florence Foster JenkinsRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.5
ClickRated ★ 3.0
Miss You AlreadyRated ★ 4.0
13 Going on 30Rated ★ 3.5
Best ChefRated ★ 3.0
Le Grand Chef 2: Kimchi BattleRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
What a Man WantsRated ★ 2.5
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.5
The Last WordRated ★ 4.5