Titles you rated
Terminator GenisysRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
Saw IIRated ★ 4.5
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
BedevilledRated ★ 2.5
Small Town RivalsRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
ShutterRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 2.5
Silent HillRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
Killer ToonRated ★ 4.0