Movies
Ratings
30
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 2.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0