Titles you rated
24Rated ★ 2.5
HeroesRated ★ 2.5
HeroesRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.5
Voice season1Rated ★ 3.5
Ai Nante Irane Yo, NatsuRated ★ 4.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0- Invisible ManRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 3.5
Prison Break Season 2Rated ★ 2.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0- 1리터의 눈물Rated ★ 4.5