Titles you rated
He Was CoolRated ★ 2.0
Petty RomanceRated ★ 3.0
Scream 2Rated ★ 1.5
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 2.5
Gremlins 2: The New BatchRated ★ 3.0
PredatorRated ★ 5.0
Our TownRated ★ 3.0
LawlessRated ★ 3.0
Taxi 4Rated ★ 4.0
HandphoneRated ★ 2.0
TwisterRated ★ 4.0
S.I.U.Rated ★ 1.0
The CaveRated ★ 1.0
MissingRated ★ 1.0
[REC]²Rated ★ 5.0
Man on a LedgeRated ★ 4.0
HeartbeatRated ★ 3.0
TroubleshooterRated ★ 3.0
The Gifted HandsRated ★ 3.0
American HustleRated ★ 3.0