Titles you rated
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Grand Maison TokyoRated ★ 2.5
Animal BabiesRated ★ 2.5
ChernobylRated ★ 1.5
Doctor WhoRated ★ 2.0
Life on MarsRated ★ 2.5
Life on MarsRated ★ 2.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5- 협주곡Rated ★ 3.5
The Ordinary PeopleRated ★ 2.5- ChangeRated ★ 4.0
GiftRated ★ 3.5
Good Luck!!Rated ★ 4.0
PricelessRated ★ 4.0