Series
Ratings
35
Loki Season 1Rated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 5.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
OutlanderRated ★ 4.5
OutlanderRated ★ 4.0
OutlanderRated ★ 4.5
OutlanderRated ★ 4.5
OutlanderRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5