Movies
Ratings
176
Snow White and the HuntsmanRated ★ 1.0
The ExpendablesRated ★ 3.5
Our School E.TRated ★ 2.5
Love On-AirRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 2.0
Once Upon a TimeRated ★ 3.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.5
Saw IVRated ★ 4.5
ZombielandRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 1.5
Crows Zero IIRated ★ 5.0
Sea FogRated ★ 2.0
Saw VIRated ★ 4.5
ChawRated ★ 1.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.5
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 2.0
The Imitation GameRated ★ 2.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
Saw IIIRated ★ 4.5