Titles you rated
Producing NobutaRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.0
49 DaysRated ★ 3.0
Waiting for LoveRated ★ 3.5- 1리터의 눈물Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.5- GokusenRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 3.5- FamilyRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 2.5
The Innocent ManRated ★ 2.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0