Titles you rated
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 1.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
Ben-HurRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Pursuit of the Balls of DarknessRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.0
RinguRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 4.5
BuriedRated ★ 1.5
BoltRated ★ 3.5
Men in HopeRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0