Movies
Ratings
445
What Happened to Mr. Cha?Rated ★ 3.0
Being John MalkovichRated ★ 3.5
Final Destination 3Rated ★ 3.0
Black MoneyRated ★ 3.0
100 ThingsRated ★ 3.5
The FavouriteRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
ResistanceRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.5
Another ChildRated ★ 4.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Terminator: Dark FateRated ★ 3.5