Series
Ratings
11
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Hana KimiRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 5.0