Series
Ratings
30
Prosecutor PrincessRated ★ 3.0
Fated to Love YouRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 2.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.0
SignRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0