Titles you rated
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The War of the RohirrimRated ★ 3.0
Wolf ManRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
The Battle of AlgiersRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Jason and the ArgonautsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Gloaming in LuomuRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5