Series
Ratings
220
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
NEW OLD BOYRated ★ 4.0
Creature CommandosRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Andor Season 2Rated ★ 4.5
New Recruit Season 3Rated ★ 3.5
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 3.5
The PenguinRated ★ 4.5
A Shop for KillersRated ★ 3.5
Doona!Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 3.5
The AcolyteRated ★ 2.5
Star Wars: Tales of the EmpireRated ★ 3.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0