Movies
Ratings
15
UpRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
MarathonRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.5