Titles you rated
Children of MenRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
MasterRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 3.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 2.0
Black SwanRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0