Series
Ratings
14
GoblinRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5- GokusenRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5