Movies
Ratings
203
Hide and SeekRated ★ 2.5
The Suicide ForecastRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.5
Penny PinchersRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 3.5
The Divine WeaponRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Insadong ScandalRated ★ 3.5
Terminator SalvationRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 4.0
Goodbye MomRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.0