Titles you rated
BugoniaRated ★ 2.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 2.0
The PactRated ★ 1.0
Drive-Away DollsRated ★ 1.5
RodeoRated ★ 1.5
The BalconettesRated ★ 1.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 2.5- Method ActingRated ★ 1.5
MaterialistsRated ★ 4.0
May DecemberRated ★ 1.5
Ocean's EightRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 2.5
Crush and BlushRated ★ 1.5
MacbethRated ★ 3.5
A Complete UnknownRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 2.0
GiaRated ★ 1.5
The GorgeRated ★ 1.0
HappyendRated ★ 3.5