Movies
Ratings
164
Jurassic WorldRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Final Destination 2Rated ★ 5.0
Hollow ManRated ★ 3.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
Transporter 2Rated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 2.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5