Series
Ratings
22
IRISRated ★ 4.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
He Who Can't MarryRated ★ 3.5
GiantRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.5
SignRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5