Titles you rated
OppenheimerRated ★ 4.0
DownfallRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 2.5
GhostRated ★ 3.0
Tell Me Who I AmRated ★ 3.0
The Two PopesRated ★ 3.5
Leaving Las VegasRated ★ 2.5
The Drug KingRated ★ 1.5
Gangubai KathiawadiRated ★ 2.0
Death on the NileRated ★ 2.5
BrokerRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 1.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
The PianistRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
BombshellRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 5.0
DefaultRated ★ 0.5