Movies
Ratings
96
The Conjuring 2Rated ★ 4.5
BlindnessRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.5
The GiftRated ★ 2.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.5
Midnight FMRated ★ 3.0
FlightplanRated ★ 3.0
Seven DaysRated ★ 2.5
The RevenantRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.5